عرضه ۲۰۰ هزار عنوان کتاب در دومین نمایشگاه کتاب مجازی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توییتری با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، از عرضه ۲۰۰ هزار عنوان کتاب همزمان با این نمایشگاه خبر داد و نوشت: استقبال از این رویداد ملی، رشد صنعت نشر و پیشرفت فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.

«محمدمهدی اسماعیلی» در این پیام خاطرنشان کرد: سوم تا دهم بهمن دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افزون بر ۲۰۰ هزار عنوان کتاب از ۲۱۰۰ ناشر داخلی و خارجی را در دسترس همه ایرانیان در تمام شهرها و روستاهای کشور قرار می‌دهد.

به گزارش این مرکز، دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، روز شنبه (دوم بهمن‌ماه ۱۴۰۰) ساعت ۱۴ به صورت زنده از آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab @پخش خواهد شد.

زمان آغاز خرید مخاطبان در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران یک روز بعد از افتتاح نمایشگاه یعنی در روز یکشنبه «سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۰» خواهد بود و علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به وبگاه ketab.ir مراجعه کنند.

همچنین وبگاه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به منظور تسهیل در روند خرید علاقه‌مندان و مخاطبان کتاب، چهار روز زودتر از تاریخ شروع نمایشگاه، یعنی از چهارشنبه (بیست‌ونهم دی‌ماه ۱۴۰۰) باز شد و مخاطبان می‌توانند پس از ثبت نام در سایت، کتاب‌های مورد نیاز خود را جست‌وجو و آن را به بخش علاقه‌مندی‌های صفحه شخصی‌شان اضافه کنند.

عرضه ۲۰۰ هزار عنوان کتاب در دومین نمایشگاه کتاب مجازی