طرح حمایت از مالکیت صنعتی امروز در مجلس بررسی می شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست علنی امروز- سه شنبه- مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» آغاز شد.

نمایندگان در نشست علنی امروز گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران  را مورد بررسی قرار می دهند.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تکالیف مقرر در قانون و برنامه های کلان و تعهدات مربوطه و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

بررسی  گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ و گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب از دیگر برنامه های امروز جلسه علنی خواهد بود.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی و بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح حمایت از شرکت ها و موسسات خلاق  و تجاری سازی فناوری های نرم در دستور کار امروز  مجلس قرار دارد.       

گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک-تبصره به ماده(۶۳) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران(اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن(اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار امروز مجلس خواهد بود.

طرح حمایت از مالکیت صنعتی امروز در مجلس بررسی می شود