آقای وزیر در کلاس درس/ بازدید نوری از آموزش‌های حضوری دانش‌آموزان

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش با هدف افتتاح پروژه آموزشی و بازدید از مدارس خیّرساز شهرستان ملارد، حضور در جمع مسؤولان و معلمان منتخب این شهرستان و بازدید از روند آموزش حضوری دانش‌آموزان به این شهرستان رفت.

نوری به طور همزمان، ۸ پروژه آموزشی خیّرساز را در مناطق خوشنام، یوسف آباد، روستای شش، سرآسیاب، امیرآباد، صفادشت، ارسطو و سه راه مارلیک، افتتاح کرد که این پروژه‌ها شامل ۷۲ کلاس درس و یک زمین چمن است.

تاکنون ۴۰ باب آموزشگاه در شهرستان ملارد با حمایت و همت خیرین نیک‌اندیش ساخته شده است و بیش از ۹ هزار دانش‌آموز از این فضاها برای تحصیل بهره می‌برند.

* گفت‌وگوی معلمان و دانش‌آموزان با وزیر آموزش و پرورش

 وزیر آموزش و پرورش در سفر خود به ملارد، با حضور در دبیرستان متوسطه دوره اول زنده یاد بانو کبری زرگران، از حضور دانش‌آموزان در کلاس درس این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند آموزش‌های حضوری دانش‌آموزان و نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس، قرار گرفت.

در این بازدید وزیر آموزش و پرورش، با تعدادی از دانش‌آموزان و معلمان، پیرامون مسائل آموزش و پرورش شهرستان ملارد، گفت‌و‌گو کرد.

آموزش و پرورش شهرستان ملارد دارای ۲۸۳ باب آموزشگاه دولتی و ۵۲ آموزشگاه غیردولتی با ۲ هزار و ۹۷۰ کلاس درس و فعالیت ۴ هزار و ۲۵۰ فرهنگی است،که آموزش و تربیت  ۸۱ هزار و ۷۰۰ دانش آموز را برعهده دارد


آقای وزیر در کلاس درس/ بازدید نوری از آموزش‌های حضوری دانش‌آموزان