رمز ۴۰۰ کارت سوخت در قم بازیابی شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش سه‌شنبه شب ایرنا از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، سید محمود طاهری اظهار داشت: بعد از حمله سایبری چهارم آبان سال جاری به سامانه هوشمند سوخت و ایجاد اختلال در عرضه سوخت در پمپ‌بنزین‌های کشور، به‌منظور ایمن‌سازی زیرساخت‌ها و شبکه‌های مرتبط با سامانه هوشمند سوخت، برخی از این سامانه‌ها با تاخیر وارد مدار شده و همین امر موجب افزایش و انباشت درخواست‌های مردمی مربوط به‌ کارت سوخت از جمله بازیابی رمز کارت شده است.

وی ادامه داد: از این رو به منظور تکریم ارباب رجوع و با پیگیری‌های به‌عمل آمده از ستاد شرکت، بازیابی رمز کارت هوشمند سوخت از نوزدهم دی‌ماه در منطقه قم آغاز و تاکنون بیش از ۴۰۰ قطعه کارت هوشمند سوخت رمزگشایی شده است.

این مسئول گفت: مالکان خودرو که رمز کارت سوخت خود را فراموش و یا اشتباه وارد کرده‌اند، با در دست داشتن مدارک هویتی و مالکیتی با مراجعه به ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم به‌صورت حضوری درخواست بازیابی رمز کارت سوخت خود را ارائه دهند و به بازیابی رمزشان اقدام کنند.

وی بیان داشت: درخواست صدور کارت سوخت المثنی فقط با مراجعه حضوری مالک خودرو به‌همراه مدارک شناسایی خودرو به دفاتر پلیس+۱۰ امکان‌پذیر است و ثبت‌نام‌کنندگان کارت سوخت المثنی می‌توانند روند صدور کارت خود را از سایت www.epolice.ir پیگیری کنند.

طاهری یادآور شد: جهت رمزگشایی کارت سوخت، حضور مالک یا وکیل قانونی، ارائه اصل کارت هوشمند سوخت، تکمیل فرم درخواست، تغییر رمز مدرک شناسایی مالک و معرفی‌نامه سازمانی برای اشخاص حقوقی لازم می‌باشد./
 

رمز ۴۰۰ کارت سوخت در قم بازیابی شد