روابط عمومی‌ها امید را به جامعه منتقل کنند

خبرگزاری ایسنا

بهمن امیری مقدم، امروز(31 اردیبهشت) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، با تبریک هفته روابط عمومی، اظهار کرد: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مردم و دستگاه های اجرایی هستند و نقش مهمی در امیدآفرینی در جامعه دارند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها از ارکان اساسی در دستگاه های دولتی هستند، عنوان کرد: امروزه در دنیای شیشه ای زندگی می کنیم و باید واقعیات را درست به جامعه منتقل کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه نباید کرمانشاه را بد معرفی کنیم، افزود: متاسفانه در گذشته آنقدر کرمانشاه بد معرفی شده که بسیاری از سرمایه گذاران جرات اینکه به این استان بیایند را نداشتند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه ظرفیت های بالایی دارد که باید به خوبی معرفی شود، گفت: از زمانی که کرمانشاه را خوب معرفی کرده ایم سیل سرمایه گذاران به سمت استان آمده و بزودی طرح های خوبی در استان آغاز می شود.

امیری مقدم با انتقاد از برخی کم کاری های صورت گرفته در استان، گفت: بعنوان نمونه از ظرفیت مرزها در استان به خوبی استفاده نشده، در حالیکه در این حوزه ظرفیت های زیادی در استان داریم.

امیری مقدم همچنین با اشاره به نبود مراکز تفریحی مناسب در استان، از این وضعیت انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه برنامه های خوبی برای توسعه استان تدوین شده و اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است، گفت: رفع مشکلات پتروشیمی ها در دستور کار قرار گرفت و بزودی عملیات احداث پتروشیمی روانسر شروع می شود.

وی با بیان اینکه سامانه گرمسیری و سردسیری می تواند آینده استان را متحول کند، گفت: در نشست هایی که با مسئولین وزارت نیرو داشتیم بر تکمیل سامانه گرمسیری و همچنین اجرای سامانه سردسیری تاکید شد.

امیری مقدم همچنین با اشاره به سفر رییس جمهور به استان در آینده نزدیک، گفت: طرح های خوبی در حوزه های اقتصادی و عمرانی برای استان در نظر گرفته شده و این سفر زمینه توسعه بیش از پیش استان را فراهم خواهد کرد.

افشار دارابی رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور نیز با بیان اینکه در این شرایط باید در جامعه تولید امید کرد، گفت: سرمایه اصلی انقلاب مردم هستند و امروز دشمنان به شیوه های مختلف در پی ناامیدکردن مردم و جدایی بین جامعه و مسئولین هستند.

دارابی افزود: رسانه ها و روابط عمومی ها رسالت مهمی در ایجاد امید در جامعه دارند و باید با انتشار دستاوردهای نظام، روحیه امید را در جامعه زنده نگه دارند.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه فعالین رسانه ای توانمندی دارد، گفت: جامعه رسانه ای استان می توانند مدیریت ارشد استان را در مسیر خدمت به مردم و توسعه استان کمک کنند.

وحید خسروی مدیرکل پیشین روابط عمومی استانداری کرمانشاه نیز در این نشست اقدامات انجام شده در این حوزه در زمان مسئولیتش را نتیجه کار تیمی دانست و گفت: بدنبال تقویت جایگاه روابط عمومی بودیم و براین اساس با برنامه و کار تیمی پیش رفتیم.

وی با بیان اینکه پاسخگو بودن را یک اصل برای خود قرار دادیم، افزود: تقویت امید در جامعه و اعتمادزایی و جلب مشاکت مردم را در دستورکار قرار دادیم، زیرا اعتقاد دارم روابط عمومی هنر مردم داری است.

خسروی گفت: در حوزه اطلاع رسانی نیز ضمن گسترش تولید محتوا، سعی کردیم براساس شیوه‌های نوین و مطابق ذائقه مردم پیش برویم .

وی به کسب رتبه برتر شورای اطلاع رسانی دولت در دو سال پیاپی توسط روابط عموی استانداری اشاره و آن را نتیجه تلاش جمعی همکارانش دانست.

عبدالله الماسی مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه نیز با بیان اینکه دولت مردمی در تلاش شبانه روزی جهت خدمت به مردم است، گفت: باید این اقدامات را به خوبی به جامعه منعکس کنیم.

وی همچنین بر لزوم ایجاد جهاد تبیین در روابط عمومی ها به منظور بیان اقدامات صورت گرفته تاکید کرد.

در این مراسم با تقدیر از زحمات وحید خسروی، عبدالله الماسی بعنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه معرفی شد.

روابط عمومی‌ها امید را به جامعه منتقل کنند