افتتاح ۱۲ طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی

خبرگزاری ایسنا

پروژه های افتتاح شده در حوزه های زیرساختی و طرح‌های تولیدی بخش خصوصی است که با مجموع سرمایه گذاری ۳۴۷۰ میلیارد ریالی، زمینه ساز ایجاد شغل مستقیم و غیر مستقیم برای ۳۵۵ نفر خواهد بود.

پنج طرحی که با دستور رئیس جمهوری مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت؛ در زمینه امکانات، تجهیزات و خدمات بندری و حمل و نقلی و هفت طرح دیگر هم شامل افتتاح واحدهای تولیدی صنعتی است.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان در حاشیه حضور در این مراسم در جمع خبرنگاران؛ با اشاره به اشتغال ایجاد شده با افتتاح طرح های افتتاحی امروز، استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در جهت انجام تعهدات اشتغال استان را مورد تاکید قرار داد.

وی ادامه داد: با تکمیل خط ریلی رشت – کاسپین و نیز راه اندازی کشتی های رو – رو و کامیون‌بر، زمینه اشتغال بیش از ۲۰۰۰ نفر ایجاد می شود.

استاندار گیلان با اشاره به اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران متعدد برای مشارکت در عرصه های مختلف استان، عنوان کرد: با فراهم شدن زیرساخت‌ها، شرایط خوبی مهیا شده تا به ویژه با توسعه تولیدات دانش بنیان، شعار راهبردی سال جاری که از برنامه های مهم دولت سیزدهم و مجموعه مدیریت استان نیز است؛ محقق شود.

انتهتی پیام

افتتاح ۱۲ طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی