اقتدار پلیس ورامین، فروشنده مواد مخدر را با پابند الکترونیکی زندان زمین گیر کرد

خبرگزاری ایسنا

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند ظهر پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران طی سخنانی بیان کرد: عوامل پایگاه اطلاعاتی پلیس ورامین در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت متهم سابقه دار فروشنده مواد مخدر در سطح شهرستان ، متهم را تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد متهم علیرغم آزادی مشروط از زندان با پابند الکترونیکی اقدام به توزیع مواد افیونی می کند که با اقدامات اطلاعاتی پلیس متهم در حین فروش مواد مخدر شناسایی و برای دستگیری وی اقدام شد.

بیرانوند تصریح کرد: ماموران پایگاه اطلاعاتی در مواجهه با متهم برای دستگیری اقدام کردند که با مقاومت متهم و حمله با چاقو به سمت ماموران مواجه شدند که در نهایت پلیس با رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک ۴ تیر هوایی و چندین بار هشدار به متهم به ناچار پای متهم را هدف قرار داده و به سمت وی شلیک می کند که منجر به زمین گیر شدن آن می شود.

رئیس پلیس شهرستان ورامین ادامه داد: از این متهم مقادیر مختلفی از انواع مواد مخدر با بسته بندی های متفاوت به همراه یک ترازوی دیجیتال و یک قبضه چاقو کشف شد.

این مقام نظامی در پایان و با بیان اینکه متهم به مراکز درمانی و سپس به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: پلیس با هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد و اجازه هیچگونه فعالیت مجرمانه و عرض اندام به مجرمین را نمی دهد.

اقتدار پلیس ورامین، فروشنده مواد مخدر را با پابند الکترونیکی زندان زمین گیر کرد